تبلیغات
نذر کردم گر از این غم به در آیم روزی ، تا در میکده شادان و غزل خوان بروم! ... - این روزهای من....

نذر کردم گر از این غم به در آیم روزی ، تا در میکده شادان و غزل خوان بروم! ...

مهرگان مبارکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این روزهای من....

دیروز رفتم و قرداد ADSL ام رو تمدید کردم.همیشه اینجور وقتها،توی ذهنم،یه میزگرد تحلیلی چند ثانیه ای! راه میندازم و از خودم می پرسم: آیا لازمه تمدیدش کنم؟ آیا من ازش درست استفاده می کنم؟ آیا بیشتر استفاده ی من از اینترنت،علمی و درسیه؟ و..... و در آخر،همه چیز رو طوری جمع و جور می کنم که تمدید اینترنت،تصویب بشه!!! 


دیروز توی اتوبوس،یه فرشته کوچولوی صورتی هم دیدم! چه دخمل نازی بود! وقتی نگاش می کردم و یه لبخند بهش میزدم،یه خنده ی خوشگل ناز مامانی و دلچسب،تحویلم میداد و حسابی سر ذوقم میاورد! دختر خوشرویی بود...و چه رابطه ی عاشقانه ای با مامانش داشت...

این روزها یکی از دغدغه هام! اینه که برای همکلاسی هام شیرینی بخرم یا نه؟! وقتی یاد اذیت هاشون می افتم(مثلا" حذف کردن کامنت هام،جواب دادن کامنت ها به جای من،به اسم من توی وبهای دیگه کامنت گذاشتن و... که اصلا" همین کارهاشون بود که باعث شد این وب شخصی رو راه بندازم!)با خودم میگم:"چرا باید واسه همچین آدمایی شیرینی بگیرم؟؟؟ که بازم از این کارها بکنن؟؟؟" و از طرف دیگه،وقتی یاد دستها و جیغها و تشویق ها و "گلاره،گلاره" گفتنشون می افتم که همه ی سالن رو پر و چشمهای مجری برنامه رو گرد کرده بود،دوست دارم دوستشون داشته باشم....(بماند که نفر اول و دوم،هنوزم که هنوزه،شیرینی شون رو نیاوردن!!! پس چرا من بیارم؟؟؟)

برف دیروز،خیلی بهم چسبید....درسته که جمع نشد تا آدم برفی امسال جون بگیره،ولی همین که بعد از مدتها،آسمون شهرم رو برفی دیدم،یک دنیا ارزش داشت....

 

سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۰ ۲۱:۱۴
سلام...خوبی عزیز؟!
کار منم تو بیمارستان همینه!بچه گیر بیارم براش ادا دربیارم بخنده باهاش بازی کنم!!!
کلا" مفید واقع شدم
و اینکه وای که چه واژه ی غریبی شده دوست...من که هرکار کردم نشد که بشه!!!اکثرا" تا کارت دارن دورو برت هستن...و چه دل پری دارم من!!!
خوش به حالتونمن برف می خوام!!!البته هوای اینجا هم خیلی خوبه نم نم بارون...قشنگه...
سلام....من خوبم! تو خوبی؟!
آره! منم اینطوری مفید واقع میشم! عاشق بچه ام! اصلا" فکر کنم هدف خلقت من،"مادر شدن" بوده!
راست میگی....همکلاسی های من،بهم میگن"گلاره جون"،"جیگر جون"،"نفس"......و از این حرفها،ولی پشت سرم.....
البته هنوز هم دوستهای خوبی دارم...نسیم...زینب...تو....و شاید چند نفر دیگه!
متاسفانه برفه تکرار نشد! فقط پخش زنده بود!
برایم نماز باران بخوان...

+ نوشته شده در پنجشنبه 16 مهر 1394 ساعت 12:02 ب.ظ توسط Gelareh | نظرات()